​مشاوره​   

 ارایه بهترین گزینه مهاجرت به کانادا

اخذ اقامت دایم از طریق کارآفرینی

برنامه کارآفرینی استانی PNP
برای کارآفرینان با تجربه است که آماده سرمایه گذاری و مدیریت فعال یک کسب و کار در استان مربوطه را دنبال میکنند.
   
این خلاصه به شما کمک می کند تا مسیر اقامت دائم را درک کرده و شروع کنید.
اگربه عنوان نامزد استانی تایید شده باشید، شما و اعضای خانواده تحت تکفلتان می توانید درخواست اقامت دائم کانادا دهید.
 
جریان مهاجرت کارآفرین دو دسته هستند:
-راه اندازی یک کسب و کار جدید
-خرید یک بیزینس فعال با هدف توسعه آن

کانادا مسیری را برای اقامت دائم برای افرادی که علاقه مند به مهاجرت به یک استان یا قلمرو خاص کانادا هستند برنامه های نامزد استانی کانادا ارائه می دهد.
هر استان و قلمرو کانادا برنامه های مخصوص به خود را دارد که برای رفع نیازهای اقتصادی و جمعیتی خاص خود طراحی شده است.
 
در کانادا چند برنامه استانی وجود دارد؟
هر یک از سیزده استان و منطقه کانادا برنامه مخصوص به خود را که با چندین جریان اجرا می کند. در مجموع، بیش از 80 برنامه نامزد استانی مختلف وجود دارد. (در استان کبک شرایط متفاوت است.)

برنامه های نامزد استانی اکسپرس انتری 
در سال 2015، کانادا اکسپرس اینتری را به عنوان سیستمی برای مدیریت درخواست های اقامت دائم از طریق همان برنامه های مهاجرت اقتصادی عمده معرفی کرد. از آن زمان، بسیاری از استان‌ها و مناطق کانادا برخی جریان برنامه های پیشرفته‌ای را ایجاد کرده‌اند که با اکسپرس اینتری همسو هستند. این بدان معنی است که متقاضی دارای یک نمایه اکسپرس اینتری باشد برای برآورده کردن شرایط واجد شرایط بودن به استفاده از سایر برنامه ها نیاز دارد.
اگر متقاضی از طریق یک برنامه استانی که با اکسپرس اینتری هماهنگ است نامزد شود، می‌تواند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم امتیازبندی جامع درخواست کند، که عملاً تضمین می‌کند که دعوتنامه اقامت دائم در اکسپرس اینتری بعدی را دریافت خواهد کرد. متناوباً، اگر متقاضی از طریق استان قرعه کشی نامزدی دریافت باید یک درخواست مبتنی بر کاغذ برای اقامت دائم به عنوان نامزد استانی ارسال کند که با اکسپرس اینتری همسو نیست، رسیدگی به درخواست های فدرال مبتنی بر کاغذ برای اقامت دائم نسبت به درخواست های اکسپرس انتری الکترونیکی به طور قابل توجهی بیشتر طول می کشد.
 
راحت ترین استان برای مهاجرت به کانادا کدام استان است؟
هر استان نیازمندی هایی دارد که مخصوص نیازهای استان یا منطقه است. اگر متقاضی از طریق تجربه کاری به استان یا منطقه ارتباط پیدا کند، شانس بیشتری برای دریافت نامزدی استانی خواهد داشت.
مهارت ها و تجربه کاری نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد، زیرا بازار کار هر استان و منطقه در کانادا متفاوت است.

آیا من واجد شرایط هستم؟
فاکتورهای واجد شرایط بودن برای استانی به استان دیگر متفاوت است.
  
از آنجایی که برنامه های استانی بخشی از یک استراتژی مهاجرت اقتصادی هستند، معمولاً به گونه ای سازماندهی می شوند که کارگرانی را جذب کنند که در مشاغل مورد تقاضا در آن تجربه دارند و به راحتی می توانند به اقتصاد کمک کنند و احتمال زیادی برای ماندن در آن استان دارند در اولویت قرار می دهند. بنابراین، برخی از مهاجرانی را ترجیح می دهند که یکی از بستگان خود را در آن استان داشته باشند.
مانند اکثر برنامه های مهاجرت اقتصادی، متقاضیان جوانی که دارای مهارت های زبانی قوی، سطح تحصیلات بالا و تجربه کاری ماهر هستند، برای موفقیت مناسب تر هستند. در غیر این صورت، برای تعیین ضرایب واجد
شرایط بودن هر برنامه به صورت جداگانه، لازم است به لیست هر استان مراجعه شود.

الزامات این برنامه:
الزامات برای هربرنامه استانی در کانادا متفاوت است.
استان ها و مناطق اغلب به دنبال متقاضیانی با تجربه کاری هستند که نیازهای بازار کار خاص آنها را برآورده می کند.

آنها همچنین مهارت زبان، تحصیلات و مجموعه مهارت را در نظر می گیرند. برای اینکه واجد شرایط شوید، باید نشان دهید که می‌توانید به اقتصاد محلی کمک کنید و قصد واقعی برای اقامت در آن استان یا قلمرو دارید.

نحوه درخواست برای برنامه نامزد استانی در کانادا
-محاسبه امتیاز در هر استان با توجه به مولفه هایی مانند سن، تجربه، سطح زبان، میزان دارایی نقدی و غیر نقدی
-ارائه یک طرح جامع برای راه اندازی کسب و کار در آن استان با ذکر تعداد مشاغل قابل ایجاد.
-ارائه درخواست برای استان مورد نظر

هنگامی که توسط یک استان یا قلمرو کانادا نامزد شدید، می توانید درخواست کاغذی خود را برای اقامت دائم کانادا به اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا ارسال کنید.
شما همچنین باید کنترل سوابق و معاینه پزشکی را بگذرانید.
پردازش برنامه های مبتنی بر کاغذ بسیار بیشتر از درخواست های الکترونیکی ارسال شده از طریق اکسپرس اینتری طول می کشد. در حالی که میانگین زمان رسیدگی به درخواست اقامت دائم ارسال شده از طریق اکسپرس اینتری 6 ماه است، درخواست مبتنی بر کاغذ به طور متوسط در 18 ماه پردازش می شود.
هنگامی که نامزدی شما به صورت الکترونیکی تأیید شد، در استخر اکسپرس انتری قرار می گیرید و 600 امتیاز اضافی برای درخواست اقامت دایم دریافت خواهی کرد.

زمان پردازش یک درخواست
درخواست اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استانی یک فرآیند دو مرحله ای است.
ابتدا باید برای استان اقدام کنید. پس از تأیید، باید درخواست خود را به دولت فدرال ارسال کنید. فقط دولت فدرال میتواند اقامت کانادا را به شما بدهد.
زمان پردازش از استانی به استان دیگر متفاوت است، اما معمولاً چند ماه طول می کشد تا درخواست شما بررسی شود.
اگر واجد شرایط اکسپرس اینتری نباشم آیا می توانم برای برنامه استانی اقدام کنم؟
بسیاری از برنامه های استانی نیاز دارند که متقاضیان یک نمایه فعال در استخر اکسپرس اینتری داشته باشند. با این حال، در این مورد استثناهایی وجود دارد که در آن برخی از استان ها برای متقاضیانی که واجد شرایط ورود سریع نیستند، نامزدی صادر می کنند. این برنامه ها در شرایط واجد شرایط بودن متفاوت هستند، بنابراین بهتر است با یک مشاور امین وضعیت خود را قبل از ارایه درخواست مطرح نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به تکمیل فرم ارزیابی اقدام تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.اگر به دنبال مهاجرت به کانادا هستید

بهترین و پیشنهاد صحیح، را از ما بگیرید

مشاوره رایگان

فرم ارزیابی آنلاین را تکمیل کنید
سپس منتظر تماس کارشناسان باشید

فرم ارزیابی