​مشاوره​   

 ارایه بهترین گزینه مهاجرت به کانادا

تحصیل در کانادا و ویزای تحصیلی

مهاجرت به کشور کانادا از راه تحصیل یکی از روش های موفق در جهت دریافت اقامت کانادا بوده و هر سال افراد زیادی از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها و کالج ها کانادا از این روش اقدام به مهاجرت می نمایند. مهاجرت تحصیلی به کانادا (دانشجویی و دانش آموزی), یکی از روش‌های سریع و مناسب دریافت ویزای کانادا می باشد و فرد با آموختن مهارت های لازم میتواند بعد از فارغ التحصیلی وارد بازار کار کانادا شود و بعلاوه در مدت تحصیل با فرهنگ  قوانین کانادا آشنا میشود. امکان گرفتن ویزای تحصیلی کانادا در مقاطع مختلف تحصیلی وجود دارد و در سال های اخیر، کشور کانادا از جذب فارغ التحصیلان خارجی در این کشور استقبال کرده و با توجه به رشد اقتصاد و دسترسی به بازار جهانی این کشور پهناور هر ساله نیاز به جذب نیروهای متخصص دارد. مهم ترین موضوع برای گرفتن ویزای دانشجویی توجه به نکات مهم مهاجرتی میباشد مانند انتخاب رشته، انتخاب دانشگاه، … و داشتن استادی پلن قوی برای گرفتن پذیرش تحصیلی و ویزا.
ادامه تحصیل در کشور کانادا با توجه به انتخاب شهر و رشته در مقایسه با بسیاری از کشور های جهان ارزان تر بوده و گذشته از آن دانشگاههای کانادا از رنکینگ بالایی در سطح جهانی برخوردارند که فارغ التحصیلان میتوانند در بازار کانادا و کشورهای دیگر مثل آمریکا مشغول به کار شوند.

جزئیات ویزای تحصیلی از کشور کانادا
دانشجویان پس از دریافت ویزای تحصیل از دانشگاه‌ ها یا کالج های کانادا، شرایط مناسب برای ادامه تحصیل و زندگی با استانداردهای بالا را در این کشور را بهره مند  می شوند و همچنین هر دانشجو در زمان تحصیل میتواند به صورت پاره وقت کار کند که این امکان رو در اختیار دانشجو می گذارد که زبان انگلیسی خود را تقویت کند و با فرهنگ این کشور آشنا ‌شود که خود عامل مهمی در یافتن کار مناسب و مرتبط بعد از فارغ التحصیلی و گرفتن ویزای کار میباشد. یکی از شرایط لازم جهت اخذ اقامت دائم کانادا بعد فارغ التحصیلی داشتن امتیاز های لازم برای وارد شدن به برنامه های مهاجرتی کانادا می باشد که با داشتن مدرک تحصیلی در یکی از دانشگاههای کانادا این امر میسر می شود.
یکی از مسائل مهم برای دانشجو در زمان تحصیل مدیریت مالی شخص می باشد، بنا بر قانون موجود که از سوی دولت کانادا وضع شده،‌ تمامی دانشجویان بین المللی که به وسیله ویزای دانشجویی وارد کانادا شده اند، اجازه کار به صورت پاره وقت (20 ساعت هفتگی) خارج از دانشگاه را دارند اما در کالج ها و دانشگاه های مختلف امکان کار دانشجویی داخل محل دانشگاه نیز فراهم شده است و همراه دانشجو (همسر) میتواند با اخذ مجوز و ویزای کار در هفته 40 ساعت  تمام وقت مشغول به کار شوند که این امکان رو به دانشجو میدهد که هزینه های جاری زندگی رو با این منبع درآمدی تا حدی تامین کنند.

اگر به دنبال مهاجرت به کانادا هستید

بهترین و پیشنهاد صحیح، را از ما بگیرید

مشاوره رایگان

فرم ارزیابی آنلاین را تکمیل کنید
سپس منتظر تماس کارشناسان باشید

فرم ارزیابی