​مشاوره​   

 ارایه بهترین گزینه مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا با مهارت شغلی

در 1 ژانویه 2015، دولت کانادا سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری را تحت برنامه توسعه اقتصادی از جمله برنامه کارگران ماهر فدرال اجرا کرد.
تحت برنامه اکسپرس اینتری، کارگران ماهر فدرال در 347 شغل واجد شرایط که حداقل معیارهای ورود را دارند، درخواست را به استخر اکسپرس اینتری ارسال می کنند سپس مشخصات کاندیداها در استخر تحت یک سیستم رتبه بندی جامع رتبه بندی می شوند. کاندیداهایی که بالاترین رتبه را دارند برای دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم در نظر گرفته می شوند. داوطلبانی که دعوتنامه دریافت می کنند باید درخواست کامل خود را در یک بازه 60 روزه ارسال کنند.
در این میان ممکن است شما توسط یکی از استان ها نیز دعوت نامه لازم را دریافت نمایید.
کارگران ماهر فدرال افرادی هستند که دارای تحصیلات، تجربه کاری، سن و توانایی های زبانی مناسب تحت یکی از زبان های رسمی کانادا هستند و طبق سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری برای درخواست اقامت دائم انتخاب می شوند.
برای واجد شرایط بودن برای پذیرش در استخر اکسپرس اینتری به عنوان کارگر ماهر فدرال، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

شرایط اصلی:
-داشتن یک سال سابقه کار مستمر تمام وقت با حقوق یا معادل آن در استخدام مستمر پاره وقت در 10 سال گذشته در یکی از 347 شغل واجد شرایط فهرست شده تحت سیستم طبقه بندی ملی مشاغل. و
تجربه کاری باید در نوع مهارت 0 (شغل های مدیریتی)، سطح مهارت A (مشغله های حرفه ای) یا سطح مهارت B (شغل های فنی و مشاغل ماهر) به معنای سیستم طبقه بندی ملی مشاغل طبقه بندی شود. و
امتیاز کافی را در شبکه امتیاز کارگر ماهر که از شش عامل انتخاب تشکیل شده است، کسب کنید. نمره قبولی فعلی 67 امتیاز است.
- مهارت های زبانی سطح متوسط را به زبان انگلیسی یا فرانسوی مطابق با معیار زبان کانادایی با نمره متوسط 7 و یا آیلتس 6.5
-داشتن بودجه مناسب برای هزینه های اولیه
-گواهی عدم پیشینه امنیتی و معاینه پزشکی
در نظر داشته باشید تکمیل پروفایل اکسپرس اینتری با کمک یک کارشناس خبره شانس دریافت دعوت نامه را برای شما تا حدود زیادی افزایش میدهد.

با تکمیل ارزیابی آنلاین رایگان ما اکنون واجد شرایط بودن خود را بررسی کنید و یک نیروی کار موفق در کانادا شوید!   

اگر به دنبال مهاجرت به کانادا هستید

بهترین و پیشنهاد صحیح، را از ما بگیرید

مشاوره رایگان

فرم ارزیابی آنلاین را تکمیل کنید
سپس منتظر تماس کارشناسان باشید

فرم ارزیابی