​مشاوره​   

 ارایه بهترین گزینه مهاجرت به کانادا

برنامه منافع قابل توجه برای کانادا

کاری که متقاضی در نظر دارد انجام دهد، یک محرک اقتصادی برای کانادایی ها و ساکنان دائمی ایجاد می کند. محرک اقتصادی می تواند معانی مختلفی داشته باشد. برای مثال، مستلزم ایجاد مشاغل جدید، رشد صادرات کانادا، یا کار توسعه در هر منطقه خاص در کشور است. 

فعالیتی که متقاضی قصد انجام آن را دارد منجر به پیشرفت صنعت در کشور خواهد شد. پیشرفت صنعت را نیز می توان به روش های مختلفی تفسیر کرد. 
معمولاً، افسر مهاجرت، کسب‌وکاری را در نظر می‌گیرد که پیشرفت صنعت را به ارمغان می‌آورد که: شامل توسعه فناوری، نوآوری محصول/خدمات، و تمایز باشد یا مهارت‌های نیروی کار کانادایی را بهبود بخشد. 

برای دو نوع کارآفرین است. گروه اول آن دسته از کارآفرینانی هستند که خواهان ورود موقت به کانادا بر اساس برنامه های کارآفرینی و شغل خود هستند. گروه دوم به دنبال مجوز کار کارآفرینی یا خوداشتغالی برای اقامت دایم هستند. 

شرایط این طرح: 

شما خودتان صاحب یک کسب و کار هستید یا فردی خوداشتغال هستید که دارای یک طرح تجاری و منابع مناسب است. در واقع متقاضی دارای سابقه و استعداد برای راه اندازی یک سرمایه گذاری موفق است یا منابع و مهارت لازم برای خرید یک تجارت موجود در کانادا و تبدیل آن به یک نهاد سودآور را دارد. 

طرحی که شما اجرا می کنید می تواند مزایای اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی قابل توجهی را برای شهروندان کانادایی به همراه داشته باشد. متقاضی حداقل 50 درصد مالکیت کسب و کاری را که در کانادا می خرند یا تأسیس می کند، دارد. 

متقاضی دارای یک طرح تجاری کاملاً سنجیده است که واقع بینانه و در شرایط عملی منطقی است. 

متقاضی می‌تواند مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را ایجاد کند که می‌تواند برای کانادا و کانادایی‌ها در زمینه‌های مختلف و در بخش‌های مختلف زندگی مفید باشد. 

اگر متقاضی تمام شرایط را برآورده کند، احتمال ناچیزی وجود دارد که درخواست مجوز کار رد شود. 

پس برای استفاده از این مزایای این طرح با کارشناسان و مشاوران ما در تماس باشید.  

اگر به دنبال مهاجرت به کانادا هستید

بهترین و پیشنهاد صحیح، را از ما بگیرید

مشاوره رایگان

فرم ارزیابی آنلاین را تکمیل کنید
سپس منتظر تماس کارشناسان باشید

فرم ارزیابی