​مشاوره​   

 ارایه بهترین گزینه مهاجرت به کانادا

خرید یا تاسیس بیزنس:

Owner Operator (مالکیت یک بنگاه تجاری) یکی از مفیدترین ابزارها برای مهاجرت تجاری است که می تواند الزامات اکسپرس اینتری را برآورده کنند زیرا به بهبود رتبه بندی جامع امتیاز CRS از 50 تا 200 امتیاز کمک می کند.
در واقع متقاضی با تاسیس و با خرید یک بیزینس در حال فعالیت اقدام به دریافت ویزای کاری می نماید.
شرایط و ضوابط درخواست برای کانادا از طریق این مسیر بسیار ساده است. مالک مورد نظر باید مهارت های رهبری، علایق و هوش تجاری برای کار در صنعت مربوطه را نشان دهد. به علاوه، متوسط حقوق شما در شغل قبلی شما باید بالاتر یا برابر با پست مدیریتی در کانادا باشد.
جدا از آن، در غالب یک بیزینس پلن متقاضی باید ثابت کند که ورود آنها به کانادا به نفع اقتصاد است. این را می توان با باز کردن فرصت های شغلی جدید برای ساکنان کانادا یا حفظ آنها انجام داد. علاوه بر این، تجارت آنها قرار است نوآورانه باشد یا حداقل توانایی آموزش مهارت های جدید به کارمندان کانادایی را داشته باشد. در نهایت، متقاضی باید مالک شرکت مورد نظر باشد.

سایر الزامات این امر به شرح زیر است:
- شما باید حداقل 51 درصد از سهم کسب و کار کانادا را داشته باشید.
- تمکن مالی مناسب ارایه دهید تا اثبات ایجاد و یا ادامه فعالیت بیزینس را تضمین نماید.
- شما باید یک طرح کسب و کار مناسب ارائه دهید که در آن برنامه مدیریت، سودآوری و ایده اولیه بودجه آنها مورد بحث قرار گیرد. مواردی مانند فرآیند استخدام، مدیریت کارکنان و تامین مالی در این طرح گنجانده شده است.
- شما باید یک یا چند کارمند کانادایی (این شامل ساکنان دائمی) در شرکت خود در سال اول استخدام کنید. 

مشاوره و ارزیابی رایگان